Lee Jun Ki Romania

”Am și eu o obiecție...”

View previous topic View next topic Go down

”Am și eu o obiecție...”

Post by Anna on Sat Jan 08, 2011 11:37 am

Cu siguranță, există și defecte ale filmelor în care joacă frumușelul Jun Ki, fie din cauza regiei, scenariului sau a actorilor, că deh, stângăciile sunt și ele inerente. Ce vi s-a părut enervant într-un film anume? Un personaj, coloana sonoră, finalul, un actor, etc?

Anna
Traducător
Traducător

Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 34
Localizare : Galati

View user profile http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Re: ”Am și eu o obiecție...”

Post by flory_junki :) on Mon Jan 10, 2011 10:06 pm

mie nu imi place cand i se da lui Junki cate un rol asa, mai nebagat in seama, gen my girl...spre deosebire de rolul din time between dog and wolf, rolul din my girl e slabut, nu ii scoate in evidenta decat look-ul...

flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

View user profile http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

Back to top Go down

Post by 4ever^^leejunki on Tue Apr 26, 2011 11:32 pm

sunt de acord cu tine,insa am o alta indignare:nu-mi place cand trebuie sa joace in roluri precum Iljimae :((nu de alta,ca serialul e super... il face sa arate asa nashpa...de ce trebuie sa se prefaca putin prostut si stangaci cand el e asa de cool??? [You must be registered and logged in to see this image.]

4ever^^leejunki
Membru
Membru

Data de inscriere : 2011-04-19
Varsta : 19
Localizare : Tulcea

View user profile

Back to top Go down

Post by spriamarierose18 on Fri Jun 03, 2011 3:00 pm

Da, ai dreptatae, dar asta e "boala coreeana". Noi suntem obisnuiti cu un gen de comic, ei au cu totul alt gen...Grosiere amandoua si a nostru si al lor...Jun Ki a fost chiar mult solicitat cu astfel de scene (noroc ca ele sunt doar o fata a medaliei) Comicul de expresie preluat din benzile desenate care abunda in serialele coreene si care aduc in cele din urma deservicii filmului, dar si actorului in special. Norocul e ca JunKi reuseste sa nu fie grosier in aceste scene si sa le faca suportabile. Din pricina lor mi-a fost extrem de greu sa urmaresc primele episoade din Eroul. Noroc ca povestea din spatele parodiei era cat se poate de serioasa si dramatica.

spriamarierose18
Fani adevarati
Fani adevarati

Data de inscriere : 2011-04-21
Varsta : 34
Localizare : Cluj Napoca

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content Today at 10:38 pm

Sponsored content

Back to top Go down