Lee Jun Ki Romania

Lee Jun Ki, subalternul lui Jo In Sung :)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Lee Jun Ki, subalternul lui Jo In Sung :)

Post by Anna on Sun Dec 26, 2010 5:46 pm

First topic message reminder :

Iată că stagiul militar obligatoriu de doi ani din Coreea ne privează nu numai de Lee Jun Ki, dar și de fumușelul Jo In Sung, cunoscut deja printre asiacinefili pentru rolurile sale in producții de succes ca A Frozen Flower, The Classic sau A Dirty Carnival. Încorporat mai devreme, In Sung este deja caporal, pe când Jun Ki nu este decât soldat deocamdată, fără epoleți pe umăr. Cei doi s-au întalnit în cadrul unui concert organizat de Radioul Coreean al Forțelor Armate, unde au fost prezente mai multe celebrități din Coreea. În fotografiile de mai jos, îi vedeți pe Jun Ki și Jo In Sung într-un ritual milităresc de salut, așa cum ai cerut-o chiar aparatele de fotografiat și bineînțeles, admiratorii lor.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Anna
Traducător
Traducător

Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 34
Localizare : Galati

View user profile http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Re: Lee Jun Ki, subalternul lui Jo In Sung :)

Post by fulvia on Mon Apr 04, 2011 9:25 pm

Nici daca era copilul meu nu imi pasa asa de mult, cum imi pasa de tot ce i se intampla lui . Copilul asta e prea bun in tot ceea ce face. Si tot ce face , face cu mult suflet , multa daruire de sine si cu mult bun simt. Vrea sa dea totul pentru rolul pe care il joaca.Este un perfectionist

fulvia
VIP
VIP

Data de inscriere : 2011-02-25
Varsta : 56
Localizare : bucuresti

View user profile

Back to top Go down

Post by ioana ishogai on Mon Apr 04, 2011 9:30 pm

Atunci sa-ti spun ca este iarasi racit? Nu-i nimic, se va face bine. E prea slab, nu se hraneste suficient si dupa pierderea de sange suferita in august anul trecut pare sa fie inca foarte sensibil la frig. Si nu-i vorba, dar nici nu se imbraca adecvat :(

Da tot ce are mai bun pentru rolul pe care il joaca, e un actor desavarsit, ascunzandu-se total pe sine. Ii pasa prea putin de partea materiala, doreste doar sa intoarca iubirea fanilor care il iubesc si il sustin de atata vreme, chiar si atunci cand i-a fost greu. E o faptura minunata, un inger pe pamant :)

ioana ishogai
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 2011-01-23

View user profile

Back to top Go down

Post by fulvia on Tue Apr 05, 2011 7:51 am

Imi pare sincer rau ca este racit si ca nu se simte bine. Ar trebui sa se ingrijeasca, daca nu pentru el macar pentru noi. Sant egoista nu? Dar as vrea sa nu se opreasca aici din cauza unei boli si sa ne incante privire si sufletul cu noi personaje interpretate de el.

fulvia
VIP
VIP

View user profile

Back to top Go down

Post by flory_junki :) on Tue Apr 05, 2011 11:17 am

da, fulvia, ai mare dreptate, ar trebui sa aiba putin mai multa grija de el, mai ales ca stie ca e foarte important pentru noi :)

flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

View user profile http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

Back to top Go down

Post by Carameea on Mon Apr 25, 2011 10:25 pm

flory_junki :) wrote::D...deci, eu alunitele alea le ador [You must be registered and logged in to see this image.] asa e Ioana, daca arata bine, nu conteaza daca e grasut sau slabut...cat despre ochi...nu mai zic nimic...:D pe mine cu ei m-a cucerit prima data

Sunt de acord cu tine Flory :)

P.S: si eu adooooooor acele aluniteee [You must be registered and logged in to see this image.]

Carameea
Fani adevarati
Fani adevarati

Data de inscriere : 2011-04-24
Varsta : 20
Localizare : Bucureşti

View user profile http://minnie02.sunphoto.ro/

Back to top Go down

Post by 4ever^^leejunki on Tue Apr 26, 2011 10:55 pm

ma faceti sa plang:((:((cum poate o fiinta atat de perfecta ca Lee Jun Ki sa faca armata?:((:((:((:(( [You must be registered and logged in to see this image.] nu-i deloc corect!!!sa se duca altcineva in armata!!!Lee jun ki pare atat de slabit si bolnav in poze:((((Lee Jun Ki,please come back!!! Come in Korea again:((:([You must be registered and logged in to see this image.]

4ever^^leejunki
Membru
Membru

Data de inscriere : 2011-04-19
Varsta : 19
Localizare : Tulcea

View user profile

Back to top Go down

Post by fulvia on Wed Apr 27, 2011 7:49 am

Arata super bine cei doi. Copilu nostru e un pic ca slab. Dar foarte serios in ceea ce face. Profesionalism total [You must be registered and logged in to see this image.]

fulvia
VIP
VIP

View user profile

Back to top Go down

Post by Anna on Wed Apr 27, 2011 11:41 am

Așa e, Fulvia, profesionalism total. Cât de riguros desfășoară ei acest salut milităresc!
Tare dragi îmi mai sunt pozele astea, încă de când am dat de ele și le-am urcat și pe forumul nostru - două mari talente ale Coreei, doi bărbați etalon în sistemul de valori al oricărei femei :), două slăbiciuni ale mele...

Anna
Traducător
Traducător

Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 34
Localizare : Galati

View user profile http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Post by fulvia on Wed Apr 27, 2011 11:46 am

Si nu numai ale tale. Sunt sigura ca si altora le sunt slabiciuni

fulvia
VIP
VIP

View user profile

Back to top Go down

Post by virginia on Mon Jun 20, 2011 3:50 pm

din comentariile vostre mai aflai si eu lucru despre oppa. cateva le stiam deja. sper din inima sa se lase definitiv de fumat, ca fumatul chir nu mi place! in rest am vazut si din poze si din filmuletele din armata cat de mult a slabit si cat de tras este la fata el care parea grasut la fata acum este foarte foarte tras! eu ar trebui sa fac armata sa mai slabesc si eu ca prea sunt obeza!

virginia
Membru
Membru

Data de inscriere : 2011-05-09
Varsta : 29

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content Today at 10:35 pm

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top