Lee Jun Ki Romania

Hei !!! :D

View previous topic View next topic Go down

Hei !!! :D

Post by Azumy on Mon Jul 04, 2011 1:54 pm

Heeey ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma bucur ca am gasit forumul asta :D defapt mama l-a gasit , la mine toata familia iubeste Korea ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma cheama Maria ^_^ [You must be registered and logged in to see this image.] Dar amicii de pe mess imi spun Azumy , alegeti voi cum vreti :D
Am 15 ani , I'm from Bucharest si pur si simplu ador Korea [You must be registered and logged in to see this image.] Si pe Lee Jun Ki oppa si toti ceilalti frumusei precum Lee Min Ho , Kim Hyun Joon , Kim Bum , Jong Yong Hwa , Jang Geun Seok...si muuulti altii !!!! :D <3 <3 <3 [You must be registered and logged in to see this image.]

Prima mea Korean Drama a fost "Boys Over Flowers " !!! A fost si este cea mai tare ! Aici i-am putut cunoaste pe Lee MinHo [ care a devenit unul din favoritii mei ] pe Kim Hyun Joon si Kim Bum :D Sunt niste scumpici dulci dulci dulci ... am zis dulci ? :D <3

Pentru ca mi-a placut foarte mult acel serial [ M-am uitat cu familia la el toata seara pana pe la 8 dimineata fara sa dormim ca sa terminam serialul , am plans am ras , a fost cel mai tare :)) ] am inceput sa ma mai uit si la alte seriale [ tin sa spun ca de atunci mama se uita non-stop la korean drame .. cred ca a vizionat peste 50 pana acum , e o mica obsesie pentru ea , iar eu o sustin :)) ] . [You must be registered and logged in to see this image.]

Cum am dat examenul pentru a intra la liceu acum putin timp , am speranta ca intru la Liceul Ion Creanga la clasa de intensiv japoneza ,[ voi vedea rezultatul pe 12 iulie] acolo voi putea invata japoneza si sa ma duc mai apoi in Japonia cu bursa la facultate :D cam asta e visul meu , si chiar daca nu intru acolo , voi invata japoneza si ma voi duce acolo . Apoi sper sa am sansa sa ma duc in Korea [pentru ca pentru mine Korea e pe primul loc si dupaia Japonia :D ] si cine stie .... poate gasesc si eu un korean super scumpic , asa cum sunt toti de altfel :)) ^_^ [You must be registered and logged in to see this image.]

Hmmm ce sa mai zic ??? Despre mine ... ar fi ceva , sunt foarte aiurita , aeriana de felul meu .. zapacita . Imi place sa vorbesc mult mult de tot :)) [ cred ca se poate vedea asta ] si sa gasesc cat mai mullte persoane care iubesc Korea la fel ca si mine ! :D [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Si pentru sfarsit as vrea sa incurajez toti fanii Lee Jun Ki spunand ca : Totul va fi bine cu el :D !!! Va iesi din armata si va incepe sa manance iar bine , va fi din nou la fel de dolofon precum il stim cu totii ! :)) <3333 Oppa nu va pati nimic si cand va iesi , va reincepe sa joace in Korean Drame , si il vom vedea cu acelasi zambet magic ! :D <333 Deci , nu va intristati , fiti happy ca sa il putem incuraja pentru cand va iesi din inchisoarea aia umana !!!! :)) :D <3333 [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Va puuuuuuuuup pe totiii !!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Azumy
Traducător
Traducător

Data de inscriere : 2011-07-04
Varsta : 20
Localizare : Bucharest

View user profile

Back to top Go down

Re: Hei !!! :D

Post by flory_junki :) on Mon Jul 04, 2011 2:01 pm

Azumy, iti spun bun venit si aici :) ma bucur foarte mult ca te avem printre noi :) Sper sa iti placa aici cu noi si sa facem treaba buna impreuna!!!
As vrea sa iti pun o intrebare..cum ai ajuns fana Junki?

Happy posting!!!

flory_junki :)
Forum Fondator/ Administrator
Forum Fondator/ Administrator

Data de inscriere : 2010-11-26
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

View user profile http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

Back to top Go down

Post by Azumy on Mon Jul 04, 2011 2:45 pm

Pai : l-am vazut in "iljimae" , tot datorita mamei , ca ea l-a descoperit , si cand l-am vazut nu am mai putut sa imi dezlipesc ochii de la el . In prezent am un folder intreg cu poze filmulete si melodii cu el xD :dancing:

Azumy
Traducător
Traducător

View user profile

Back to top Go down

Post by Anna on Tue Jul 05, 2011 3:25 pm

Bine ai venit, micuțo! A fost o plăcere să îți citesc prezentarea.
Cred că este minunat să urmăriți în familie filme asiatice.
Mult succes la admitere și la drumul pe care ți l-ai croit în viață!

Anna
Traducător
Traducător

Data de inscriere : 2010-12-19
Varsta : 34
Localizare : Galati

View user profile http://www.flixster.com/user/dumitrascuanna

Back to top Go down

Post by Didaa. on Tue Jul 12, 2011 2:43 am

Welcome here~ ^^
Wow cat de tare este faptul ca toata familia ta adora Coreea <3
Sa ne spui si noua in ce liceu ai intrat :*
Happy posting~ ^^

Didaa.
Traducător
Traducător

Data de inscriere : 2010-12-05
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

View user profile

Back to top Go down

Post by Azumy on Sun Sep 04, 2011 1:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Merci de incurajari Unnie !!! ^^[You must be registered and logged in to see this image.] ... Pai sa va povestesc [You must be registered and logged in to see this image.] , nu am intrat la Ion Creanga la japoneza =.=[You must be registered and logged in to see this image.] , nu a fost sa fie , dar am intrat la Vlahuta ... tot filologie [You must be registered and logged in to see this image.] , hmmm va trebui sa invat multe limbi straine ... voi face si romana ( o gramaaadaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] ) engleza ( voi da teza mi se pare xD ) , franceza ( Yuuuuuuuuck [You must be registered and logged in to see this image.] ) , germana ( nu am facut pana acum :D sper sa imi placa [You must be registered and logged in to see this image.] ) si latina ( si aici voi da teza ! [You must be registered and logged in to see this image.] ) woaaaah ... totusi o sa imi fac timp sa invat japoneza :D [You must be registered and logged in to see this image.] heheeee [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] O sa invat bine bine bine ^^ si poate peste 4 ani voi posta pe forum din alta tara !!! xD [You must be registered and logged in to see this image.] Voi ce faceti ??? [You must be registered and logged in to see this image.] Cum a fost vara voastra ? v-ati distrat ? ati fost plecate ? ^^ [You must be registered and logged in to see this image.] Eu am plecat o singura data , in schimb am urmarit multe seriale coreene xD hihi . [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ( chiar acum mama se uitala Hearstrings cu YongHwa Oppa [You must be registered and logged in to see this image.] )

Multe hug-uri pentru Unnie ale mele !!!!! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Azumy
Traducător
Traducător

View user profile

Back to top Go down

Post by flory_junki :) on Mon Apr 30, 2012 1:52 am

La multi ani, piticule !!!
Happy birthday to you,